Cappadocia Hotel
Cappadocia Hotel Türkçe English English Español
Cappadocia Hotel

Görüşleriniz

Hotel in CappadociaMekan çok iyi dizayn edilmiş odalara sahip. Mevki olarak ürgüp merkezinde, heryere ulaşımı çok kolay olan bir yer. Sabah kahvaltısı tipik türk kahvaltısı gibi görünsede malzemelerin kalitesi farkedilir bir şekilde kendini hissettiriyor. Sahibi adnan bey ve çiğdem hanım ın misafirperverliği, diğer çalışanlarınıda etkisi altına almış ve mükemmel bir sıcaklık hissettiriyor. Hernekadar vedalaşamadan buruk ayrılmak zorunda kalsakta , bu mekanı bize sundukları için teşekkür ederiz.

Urgup HotelOzellikle otel yetkililerinin seyahatimizi sekillendirmek adina verdikleri bilgiler ve tavsiyeler tatilimize buyuk katkida bulundu. Otelin konumu ve konaklama rahatligi da oldukca iyiydi. Herkese tavsiye ederim.

Cappadocia HotelRum evinden butik otele çevrilmiş son derece rahat ve merkezi konumda bir konaklama imkanı veren bir otel. İşletmecisi Adnan Bey konuklarına yardımcı olan ve tarih bilgisi mükemmel ve sizi doğru yerlere yönlendiren çok iyi ev sahibi. En üstteki terasta sabah kahvaltıları yaparken doyasıya Ürgüp manzarasını seyredebilir, bazen havadaki farklı renklerdeki balonları seyredebiliyorsunuz. Çok merkezi olduğundan Ürgüp içindeki her yere yürüyerek gidebildik.

Cave HotelEşim ve 3 çocuğumla beraber kaldım. İşim gereği yıllardır, birçok lüx otelde kaldım ama hiçbirisi beni bu kadar etkilemedi. Eski tarihi binanın, son derece güzel restore edilerek hizmete açılmış olması harika egzotik bi ortam katmış otele. Sıcak bi aile ortamı havası hakim, konum olarak çok çok iyi bi yerde. Nerede ve hangi otelde kalayım diye hiç araştırmayın, arayın, boş yer varsa direkt gidip yerleşin derim, hijyenlik ön planda, teşekkürler...

Nevsehir HotelDaha önce sehven, müsait olmadığım bir zamanda, canım sıkkınken ekrandaki sorulara bakmadan rastgele kutucukları işaretledim. Bu değerlendirmemin sisteminize girişini rica ederim. Saygılarımla. Otelin konumu ve misafirperverliği çok güzel, tekrar yolum düşerse riske girmeden tekrar bu oteli tercih ederim. İyi çalışmalar dileğimle.

Cappadocia Cave HotelKapadokya'nın yüzyıllarca önceki o büyüleyici atmosferini yaşamakistiyorsanız mutlaka Cave Konak'a uğrayın. Odalar özenle hazırlanmış her detay ve incelik düşünülmüş hem size asırlarda önceki atmosferi yaşatıyor hemde size evinizin sıcaklığı ve konforunu yaşatıyor. Tarihin içinden çıkmış harika dizayn edilmiş tertemiz bir hotel. Odalar gerçekten tertemiz. Hotel personeli ve otel yönetimi harika sizlere ellerinden gelen yardımı ve konuk severliği misafirperverliği gösteriyor. Otel yönetimi aslında işin içinden geliyor Adnan bey profesyonel tur rehberi sizin için Kapadokya'da gezilecek yapılacak herşeyi planlıyor. Gerçekten harika. Otel fiyatları gayet uygun. Aile ile gidilebilecek harika bir yer. Gerçekten Kapadokya bölgesine gitmek isteyen tarihi görüp yaşamak isteyen Cave Konak'a uğramasını tavsiye ederim.

Şimdi bizi arayın:
(0)384–341–4322 (Otel)
0536–774–7537 (Cep)
0532–331–9431 (Cep & Facetime & Viber & WhatsApp)

booking

Facebook Hotel Cave Konak

TripAdvisor
Hotel Cave Konak hakkında yorum yazın

Cave Konak Hotel, Dutulu Camii Mah., İstiklal Cad., Dar 2 Sk. No. 5, 50400 Ürgüp, Nevşehir, Kapadokya, Türkei.
Tel: (0)384-341-4322, Fax: (0)384-341-8950, E-Mail: info@cavekonak.com

Web Versyonu 2.0